Читати повністюЗгорнути
| БФП та принтери | |
| Bluetooth | ні |
| Ethernet | є |
| NFC | ні |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 5.4 кг |
| Встроенный СНПЧ | Відсутнє |
| Габарити (ШхВхГ) | 372x365x158 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | монохромний |
| Дозвіл друку | 4800 x 1200 dpi |
| Другие поверхности печати | глянцевая бумага, конверты, фотобумага |
| Друк із карток пам'яті | ні |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Енергоспоживання | 140 Вт |
| Колір корпусу | Black |
| Количество цветов | 4 |
| Комплект поставки | принтер, стартовые картриджи |
| Підтип | струйні |
| Печать | кольорова |
| Печать без полей | є |
| Печать с Cloud | є |
| Печать с USB-накопителей | ні |
| Питание от аккумулятора | ні |
| Поддержка AirPrint | є |
| Поддержка ОС | Windows / Mac OS / Chrome / Android / iOS |
| Поддержка СНПЧ | ні |
| Ресурс черно-белого картриджа в комплекте | 1400 стр |
| Сенсорний дисплей | ні |
| Скорость черно-белой печати | 15 стор/хв |
| Сумісні картриджі | PGI-480PGBK, CLI-481BK, CLI-481C, CLI-481M, CLI-481Y, PGI-480PGBK XL, CLI-481BK XL, CLI-481C XL, CLI-481M XL, CLI-481Y XL |
| Технологія друку | струминна |
| Тип пристрою | принтер |
| Тип сканера | ні |
| Факс | ні |
| Форм-фактор | стаціонарний |
| Формат | А4 |
| Формат бумаги | A4 |
| Швидкість кольорового друку | 10 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-300 г/м2 |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути