Читати повністюЗгорнути
| Плойки та стайлери | |
| Іонізація | с ионизацией |
| Автоматическое вращение | ні |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діаметр | 32 мм |
| Дисплей / Индикация температуры | є |
| Зажим локона | Відсутнє |
| Кількість температурних режимів | 2 режима |
| Колір | чорний |
| Наличие дополнительных насадок | відсутні |
| Насадки в комплекте | ні |
| Підтип | стайлер |
| Перчатка / Термоковрик | ні |
| Петля для підвішування | Відсутнє |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Потужність | 66 Вт |
| Робоча температура | 170-200°С |
| Термоизолированный наконечник | є |
| Тип | стайлер |
| Чехол | Відсутнє |
| Шнур, що обертається | є |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути