Читати повністюЗгорнути
| Плойки та стайлери | |
| Іонізація | без іонізації |
| Автовідключення | є |
| Автоматическое вращение | ні |
| Вага | 0.33 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр | 13 - 19 мм |
| Дисплей / Индикация температуры | є |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Зажим локона | Відсутнє |
| Кількість температурних режимів | 5 режимов |
| Колір | чорний |
| Наличие дополнительных насадок | відсутні |
| Насадки в комплекте | ні |
| Підтип | плойка конусна |
| Перчатка / Термоковрик | перчатка + термоковрик |
| Петля для підвішування | Відсутнє |
| Потужність | 100 Вт |
| Робоча температура | 140-200°С |
| Термоизолированный наконечник | є |
| Тип | плойка конусна |
| Чехол | Відсутнє |
| Шнур, що обертається | є |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути