Читати повністюЗгорнути
| Проектори | |
| Ethernet | ні |
| HDMI | є |
| RS-232 | ні |
| USB | є |
| VGA | ні |
| Wi-Fi | ні |
| Аудиоразъем 3.5 мм | є |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вага | 0.95 кг |
| Версія Bluetooth | 4.2 |
| Встроенные динамики | є |
| Встроенный кардридер | ні |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габарити (ШхВхГ) | 140х144х153 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діагональ екрану | 0.89-2.55 м |
| Джерело живлення | мережа |
| Джерело світла | LED |
| Другие разъемы | ні |
| Енергоспоживання | 60 Вт |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір | блакитний з чорним |
| Композитный RCA | ні |
| Контрастність | 1000:1 – 5000:1 |
| Коррекция искажения | є |
| Коэффициент проекции | 1.4:1 |
| Максимальний дозвіл | 1920x1080 |
| Мощность динамиков | 3 Вт |
| Обратная проекция | ні |
| Операційна система | без ОС |
| Підтип | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка 3D | ні |
| Підтримка HDR | ні |
| Призначення | для работы и образования |
| Пульт ДУ | є |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Розширення | 1280х720 |
| Соотношение сторон изображения | 4:3, 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | ні |
| Технология матрицы | LCD |
| Цифровое масштабирование | ні |
| Яскравість | 5001 - 7000 лм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути