Читати повністюЗгорнути
| Кронштейни та кріплення | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | +60/-20° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
| Максимальне навантаження | 27 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Место установки | настольное |
| Підтип | поворотно-похилі |
| Регулировка | поворотно-похилий |
| Рекомендована діагональ | 24" - 57" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути