Читати повністюЗгорнути
| Смартфони | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність аккумулятору | 5000 - 5999 мАч |
| Ємність аккумулятору | 5000 мА/год |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Безпровідна зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 310 г |
| Виробник процесора | MediaTek |
| Габарити (ВхШхГ) | 174.5x81.8x13.6 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрану | 6.6" |
| Діагональ екрану | 6.6" - 7" |
| Захист від пилу та вологи | IP69K |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| кількість ядер | 8 |
| Колір | чорно-зелений |
| Комбінований слот | Відсутнє |
| Матеріал корпусу | метал |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | ні |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | ні |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для картки пам'яті | є |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Основна камера | понад 48 МП |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Особенности | Защищенные |
| Підтип | смартфони |
| Підтримка еSim | ні |
| Передвстановлена ОС | Android 12.0 |
| Поддержка SD/TF-карты | до 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 66 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Разблокировка по лицу | є |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2408x1080 |
| Серія | Blackview BV9200 |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | ні |
| Сканер сітківки ока | ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 11.01 – 15 мм |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера | 13 – 20 МП |
| Фронтальний спалах | ні |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути