Читати повністюЗгорнути
| БФП та принтери | |
| Bluetooth | ні |
| Ethernet | є |
| NFC | ні |
| USB | є |
| Wi-Fi | ні |
| Автоматичний двосторонній друк | ні |
| Вага | 22 кг |
| Встроенный СНПЧ | Відсутнє |
| Габарити (ШхВхГ) | 410х410х329 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | кольоровий |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Друк із карток пам'яті | ні |
| Друк із мобільних пристроїв | ні |
| Колір корпусу | White |
| Количество цветов | 1 (черный) |
| Комплект поставки | принтер, стартовый картридж |
| Обсяг друку на місяць | 65000 стр |
| Підтип | лазерні |
| Печать | кольорова |
| Печать без полей | ні |
| Печать с Cloud | ні |
| Печать с USB-накопителей | ні |
| Питание от аккумулятора | ні |
| Поддержка AirPrint | ні |
| Поддержка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Поддержка СНПЧ | ні |
| Рекомендованное количество страниц в месяц | 150 - 1500 стр/мес |
| Ресурс черно-белого картриджа в комплекте | 1500 стор |
| Сенсорний дисплей | так |
| Скорость черно-белой печати | 26 стор/хв |
| Сумісні картриджі | TK-5450CMY, TK-5450K |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип пристрою | принтер |
| Тип сканера | ні |
| Факс | ні |
| Форм-фактор | стаціонарний |
| Формат | А4 |
| Формат бумаги | A4 |
| Швидкість кольорового друку | 26 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-220 г/м2 |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути