Читати повністюЗгорнути
| БФП та принтери | |
| Bluetooth | ні |
| Ethernet | є |
| NFC | ні |
| USB | є |
| Wi-Fi | ні |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вага | 25,4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 560х417х540 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Друк із карток пам'яті | ні |
| Друк із мобільних пристроїв | ні |
| Енергоспоживання | 580 Вт |
| Обсяг друку на місяць | 5000 стр |
| Підтип | лазерні |
| Печать | монохромна |
| Разрешение сканера оптическое | 600 х 600 dpi |
| Скорость черно-белой печати | 24 стор/хв |
| Сумісні картриджі | W1335A, W1335X |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | ні |
| Формат | А3 |
| Швидкість кольорового друку | ні |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути