Читати повністюЗгорнути
| Планшети | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність аккумулятору | 4000 мАг - 5999 мАг |
| Батарея | 5050 mAh |
| Безпровідна зарядка | ні |
| Вага | 433 г |
| Виробник процесора | Exynos |
| Встановлена ОС | Android 14.0 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графический процессор | Mali-G68 |
| Діагональ екрану | 8" |
| Діагональ екрану | 8" и менее |
| Додаткові роз'єми | ні |
| Захист від пилу та вологи | IP68 |
| Кількість SIM-карт | без SIM-картки |
| кількість ядер | 8 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наличие HDMI | ні |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | кабель |
| Наличие чехла / защитного стекла | без чехла / стекла |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | с разъемом 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавиатуры |
| Наявність стілусу | стилус в комплекте |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Основна камера | 13 Мп |
| Особенности | защищенные |
| Підтип | 8" - 8.9" |
| Підтримка еSim | ні |
| Підтримка картки SD | до 1 ТБ |
| Популярные бренды | Samsung |
| Потужність заряджання | 15 Вт |
| Процесор | Samsung Exynos 1380 |
| Разблокировка по лицу | ні |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розмір (ВхШхГ) | 213.8 x 126.8 x 10.1 мм |
| Розширення екрану | 1920 x 1200 |
| Серія | Samsung Galaxy Tab Active 5 |
| Сканер відбитків пальців | є |
| Стандарти зв'язку | ні |
| Тип матриці | TFT |
| Товщина корпусу | більше 10 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 2.4 - 2.0 ГГц |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Швидка зарядка | є |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути