Читати повністюЗгорнути
| Монітори | |
| DisplayPort | 1 |
| DVI | Відсутнє |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Відсутнє |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | Відсутнє |
| Ігрові технології | ні |
| Безрамковий монітор | так |
| Бренд | Samsung |
| Вага | 8.9 кг |
| Вбудована аудіосистема | Відсутнє |
| Вбудована камера | ні |
| Вигнутий екран | ні |
| Габарити (ШхВхГ) | 823.9x648x250 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діагональ | 34" - 49.9" |
| Діагональ екрану | 37" |
| Додаткові роз'єми | 3хUSB3.0, USB Type-C, RJ45, mini jack 3.5 мм |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | ні |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Підтип | 34-41.9" |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | Відсутнє |
| Потужність (у роботі) | 63 Вт |
| Потужність аудіосистеми | ні |
| Регулювання по висоті | є |
| Розширення екрану | 3840х2160 |
| Сенсорний | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути