Читати повністюЗгорнути
| Моноблоки | |
| Audio | 2 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| DisplayPort | Відсутнє |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | ні |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | ні |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.1 – 2.8 ГГц |
| Вага | 4.9 кг |
| Веб камера | 0.92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхВхГ) | 366х247х150 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Кардрідер | 2 в 1 |
| Клавиатура и мышь в комплекте | провідні |
| Колір | чорний |
| Мікрофон | є |
| Місткість HDD накопичувача | ні |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 600 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | ні |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| оптичний привід | без приводу |
| Підтип | 15.6" |
| Потужність БП | 65 Вт |
| Розширення екрану | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | є |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути