Читати повністюЗгорнути
| Електронні книги | |
| 3G/4G | ні |
| Bluetooth | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність аккумулятору | 3500 мАч и более |
| Ігри | є |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіо формати | MP3, OGG, FLAC |
| Аудіо-роз'єм 3.5 мм | ні |
| Вага | 400 г |
| вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Вбудований динамік | ні |
| Вологозахист | ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діагональ | больше 10" |
| Діагональ дисплея | 10.3" |
| Колір | чорний |
| Комплект поставки | USB кабель, стилус |
| Місткість батареї | 3700мАч |
| Модель книги | InkPad One |
| Наявність підсвічування екрану | з підсвічуванням |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Операційна система | Linux |
| Підтип | 10.3" |
| Підтримка картки пам'яті | без підтримки картки пам'яті |
| Процесор | Rockchip RK3566 |
| Розміри | 244 х 173 х 5 мм |
| Розширення | 1872 x 1404 |
| Сенсорний дисплей | так |
| Словники | є |
| Текстові формати | ACSM, AZW, AZW3, EPUB, PDF, PRC, FB2, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, MOBI |
| Тип матриці | E Ink Mobius |
| Тип сенсора | ємнісний |
| Формати зображень | JPEG, BMP, PNG, TIFF, CBR, CBZ |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути