Акції
Комплектуючі для ПК
Ноутбуки, планшети і комп'ютери
Смартфони, засоби зв'язку
Телевізори і мультимедіа
Фото, відео, аудіо
Мережеве обладнання
Комп'ютерна периферія
Офісна техніка
Побутова техніка
Безпека та автоматизація
Смарт-гаджети та електроживлення
Читати повністюЗгорнути
| Сумки, чохли та рюкзаки для ноутбуків | |
| Вага | 0.41 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Максимальная диагональ экрана | 17.4" |
| Матеріал | Поліамід/Поліуретан |
| Підтип | 17" Сумка |
| Розміри внутрішні, мм | 430 x 280 x 35 |
| Розміри зовнішні, мм | 450 x 290 x 40 |
| Спосіб закриття | молния |
Читати повністюЗгорнути
м.Хмельницький
Україна

Читати повністюЗгорнути