Читати повністюЗгорнути
| SSD накопичувачі | |
| TBW (ресурс записей) | 100 TБ |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для компьютеров | так |
| Для ноутбуков | так |
| Енергоспоживання | чтение: 4.2 Вт; запись: 3.0 Вт |
| Максимальна швидкість запису | 1001 - 2000 МБ/с |
| Максимальна швидкість читання | 1501 - 2500 МБ/с |
| Наявність підсвічування | ні |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Обсяг пам'яті | 240 - 256 ГБ |
| Підтип | M2 |
| Поддержка NVMe | є |
| Ресурс записей | до 200 TБ |
| Споживання енергії | до 4.2 Вт |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Ударостійкість | ні |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість запису | 1200 МБ/сек |
| Швидкість читання | 3200 МБ/сек |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути