Читати повністюЗгорнути
| Охолодження для корпусів | |
| MTBF | 80000 ч |
| Безвинтовое крепление | є |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Давление | 0.82 мм H2O |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Колір корпусу | білий |
| Максимальная скорость оборотов | 1100 об/хв |
| Наявність дисплея | ні |
| Номінальну напругу | 12 В |
| Номинальный ток | 0.3 А |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Підтип | 120х120 |
| Повітрянний струм | 38.5 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Рівень шуму | 16 дБ |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Регулирование оборотов | є |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| споживана потужність | 1.44 Вт |
| Тип підшипника | скольжения c винтовой нарезкой (Rifle Bearing) |
| Товщина | 25 мм |
| Цвет крыльчатки | білий |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути