Читати повністюЗгорнути
| Охолодження для корпусів | |
| Безвинтовое крепление | ні |
| Вага | 81 г |
| Гарантія | 72 міс. |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Давление | 1.9 мм H2O |
| Кількість у комплекті | 5 штук |
| Колір корпусу | чорний |
| Максимальная скорость оборотов | 3000 об/мин |
| Наявність дисплея | ні |
| Номінальну напругу | 12 В |
| Номинальный ток | 0.14 A |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Підтип | 80х80 |
| Повітрянний струм | 23.4 CFM |
| Призначення | для корпусу |
| Разъем питания | 3-Pin |
| Регулирование оборотов | ні |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| споживана потужність | 1.68 Вт |
| Тип підшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Товщина | 25 мм |
| Цвет крыльчатки | чорний |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути