Вентилятор 2E Gaming Air Cool Black (2E-ACF120VRB-ARGB)
Код: 582443
empty star empty star empty star empty star empty star
delivery Доставка
  • Самовивіз з офісу "НЕЙРОН" - м.Хмельницький, вул. Подільська, 102 Безкоштовно
  • Самовивіз з "Нова Пошта" Тариф перевізника
  • Доставка кур'єром "Нова Пошта" Тариф перевізника
payment Оплата
Готівкою, Оплата по рахунку, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Air Cool VR (реверсний) з ARGB підсвічуванням, на гідравлічному підшипнику. Ефектне ARGB свічення, яке однаково проглядається в будь-яких ракурсах, доповнене ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопаті вентилятора і проглядається через декоративну рамку з усіх боків. Вентилятор стане доповненням будь-якої сучасної комп’ютерної системи.
Читати повністюЗгорнути
Охолодження для корпусів
MTBF 30000 ч
Безвинтовое крепление ні
Гарантія 12 міс.
Діаметр вентилятора 120 мм
Кількість у комплекті 1 шт
Колір корпусу чорний
Максимальная скорость оборотов 1200 об/хв
Наявність дисплея ні
Номінальну напругу 12 В
Номинальный ток 0.18 А
Підсвічування ARGB
Повітрянний струм 45 CFM
Призначення для корпусу
Рівень шуму 23 дБ
Разъем питания 4-Pin
Регулирование оборотов ні
Розміри 120 х 120 х 25 мм
споживана потужність 3.16 Вт
Тип підшипника гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing)
Товщина 25 мм