Читати повністюЗгорнути
| HDD-накопичувачі | |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вага | 670 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Восстановленный | ні |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 20.2 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дополнительная информация | инновационная микропрограмма ImagePerfect |
| Об'єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 16 ТБ |
| Підтип | Desktop |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 6.71 Вт |
| Призначення | для видеонаблюдения |
| Робоча температура | от 0°C до 65°C |
| Серія | SkyHawk |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 ч |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 250 Мб/с |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути