Читати повністюЗгорнути
| HDD-накопичувачі | |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Висота | 26.1 мм |
| Восстановленный | так |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Об'єм буфера | 32 MB |
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ |
| Підтип | Desktop |
| Призначення | для компьютеров |
| Робоча температура | от 10°C до 35°C |
| Серія | Desktop HDD |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 300 000 ч |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути