Читати повністюЗгорнути
| Підставки і столики для ноутбуків | |
| Вага | 800 г |
| Габарити | 360x250x28 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення | від USB |
| Кількість вентиляторів | 6 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | ні |
| Колір | чорний |
| Максимальна діагональ пристрою | 17" |
| Матеріал | алюміній, пластик |
| Підтип | охолоджувальні підставки для ноутбука |
| Розміри вентилятора | 60х60 мм |
| Тип | охолоджувальна підставка для ноутбука |
| Тип охолодження | активне |
| Швидкість обертання | 2600 об/мин |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути