Читати повністюЗгорнути
| HDD-накопичувачі | |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вага | 680 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Восстановленный | ні |
| Габарити | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Об'єм буфера | 256 MB |
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ |
| Підтип | Desktop |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 9.5 Вт |
| Призначення | для компьютеров |
| Робоча температура | от 5°C до 60°C |
| Серія | Exos 7E8 |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 ч |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути