Читати повністюЗгорнути
| Крісла для геймерів | |
| Вага | 29 кг |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Гарантія | 24 міс. |
| Каркас | метал |
| Колір | темно-сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Оббивка | тканина |
| підстава | хрестовина з роликами |
| Підтип | Крісла |
| Предельный угол наклона спинки | 165° |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | с регулировкой подлокотников |
| Розміри сидіння | 53 х 44 - 51 х 57 см |
| Розміри спинки | 56.5 х 87 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Хрестовина | метал |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути