Читати повністюЗгорнути
| Камери відеоспостереження | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Аудіо | двусторонняя аудиосвязь |
| Аудіо детекція | є |
| В комплекте | камера, монтажный комплект, инструкция |
| Вага | 163 г |
| Вбудований мікрофон | со встроенным микрофоном |
| Визначення номерних знаків | ні |
| Визначення перетину лінії | ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих температур | -20°C~+40°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | ні |
| Детектор руху | є |
| Звукова сигналізація | ні |
| клас захисту | IPX5 |
| Колір | White |
| Кут огляду по горизонталі | 102.4° |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Облачное хранилище | є |
| Підтип | куб |
| Підтримка 4G/LTE | ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЄ | ні |
| Повідомлення про вторгнення в область | ні |
| Разрешение видео | 2688х1512 |
| Робота від акумуляторних батарей | ні |
| Робота від сонячної батареї | ні |
| робоча напруга | 5 В |
| Розміри | 81.6 x 50 x 47.2 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | ні |
| Розширення | 4 МП |
| Світлова сигналізація | ні |
| Слот для карток пам'яті | ні |
| Тип | бездротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Угол обзора по вертикали | 54.9° |
| Уличная | так |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | кубическая |
| Формат відео | H.264 |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути