Зарядна станція Energizer PPS300W2
Код: 531699
empty star empty star empty star empty star empty star
delivery Доставка
  • Самовивіз з офісу "НЕЙРОН" - м.Хмельницький, вул. Подільська, 102 Безкоштовно
  • Самовивіз з "Нова Пошта" Тариф перевізника
  • Доставка кур'єром "Нова Пошта" Тариф перевізника
payment Оплата
Готівкою, Оплата по рахунку, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay
Кілька виходів
Має розетку змінного струму потужністю 300 Вт (макс.), 3 виходи USB-A, 2 виходи постійного струму, 1 вихід USB-C і бездротову зарядку, що забезпечує повну сумісність із широким спектром пристроїв.
Дисплей
РК-дисплей показує рівень заряду батареї та стан зарядки, включаючи робочу температуру всередині.
Світлодіодний ліхтарик
Технологія MPPT
Контроль температури
Технологія PowerSafe
Читати повністюЗгорнути
Зарядні станції
DC-разъем 1
USB Type-A 3
USB Type-C 1
Безпровідна зарядка є
Быстрая зарядка батареи ні
Вага 3.55 кг
Водонепроницаемый корпус ні
Время зарядки от сети 5 - 6 год
Выход USB Type-A 2 х 5В/2.4А; 1 х 18 Вт
Выход USB Type-C 1 х 60 Вт
Выход беспроводной зарядки 1 х 10 Вт
Выход постоянного тока 2 х 12В/10А
Выход прикуривателя 1 х 12В/10A
Гарантія 12 міс.
Дисплей с дисплеем
Для большой бытовой техники ні
Для мелкой бытовой техники ні
Для электроники так
Зарядка от USB ні
Зарядка от аккумулятора ні
Зарядка от прикуривателя автомобиля ні
Зарядка от сети так
Зарядка от солнечной панели ні
Захист від короткого замикання є
Захист від перегріву є
Защита от перенапряжения є
Индикация заряда ні
Колір чорний з червоним
Колеса ні
Ліхтарик є
Місткість 293 Вт*ч
Матеріал корпусу пластик
Номинальная мощность 300 Вт
Підсвічування ні
Підтип Не вибраний
Пиковая мощность 300 Вт
Подключение дополнительной батареи ні
Прикуриватель 1
Приложение IOS / Android ні
Противоударный корпус ні
Розміри 250 x 150 x 140 мм