Читати повністюЗгорнути
| Столи для геймерів | |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Вага | 57.3 кг |
| Висота | 730-1180 мм |
| Висувні ящики | відсутні |
| Висувна полиця для клавіатури | Відсутнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 700 мм |
| Кабельний ввід | є |
| Колір | чорний |
| Матеріал рами | сталь |
| Матеріал стільниці | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | ні |
| Наявність коліс | без колес |
| Підставка під системний блок | Відсутнє |
| Підтип | Не вибраний |
| Регулятор висоти | с регулятором высоты |
| Регулятор нахилу | Відсутнє |
| Світлодіодна підсвітка | без підсвічування |
| Форма | прямокутна |
| Ширина | 1500 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути