Читати повністюЗгорнути
| Крісла для геймерів | |
| Вага | 33.5 кг |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Гарантія | 24 міс. |
| Каркас | метал |
| Колір | сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Оббивка | тканина |
| підстава | хрестовина з роликами |
| Підтип | Крісла |
| Предельный угол наклона спинки | 165° |
| Регулировка угла наклона спинки | с регулировкой угла наклона спинки |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | с регулировкой подлокотников |
| Розміри сидіння | 54 х 46 - 52.5 х 51 см |
| Розміри спинки | 57 х 86.5 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Хрестовина | метал |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути