Читати повністюЗгорнути
| Крісла для геймерів | |
| Вага | 21.6 кг |
| Вбудовані механізми | Synchronous Tilt, регулировка глубины сиденья |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для детей | ні |
| Каркас | полипропилен |
| Колір | чорний з фіолетовим |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Оббивка | сетка |
| підстава | хрестовина з роликами |
| Підтип | Крісла |
| Предельный угол наклона спинки | 135° |
| Регулировка угла наклона спинки | с регулировкой угла наклона спинки |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | с регулировкой подлокотников |
| Розміри сидіння | 51 х 53 см |
| Розміри спинки | 45.5 х 67 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Хрестовина | метал |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути