Читати повністюЗгорнути
| Електроскутери | |
| GPS | ні |
| LED-подсветка | ні |
| RideyGo! | ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон потужності | 401 - 600 Вт |
| Дальность хода на одном заряде | до 40 км |
| Датчик парковки | ні |
| Диаметр колес | 10" |
| Зеркало заднего вида | 2 шт. |
| Колір | Grey |
| Количество мест | 2 места |
| Круиз-контроль | ні |
| Місткість | 576 Ватт-час |
| Максимальная скорость | 40 км/ч |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Мощность двигателя | 500 Вт |
| Напруга | 48 В |
| Підтип | Не вибраний |
| Розумний замок на ручці | ні |
| Тип | электроскутер |
| Тип акумулятора | SLA |
| Тип привода | задний |
| Тормоза | барабанные |
| Удаленное управление | ні |
| Час заряджання акумулятора | 0.33333333333333 |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути