Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 28.5 кг |
| Висота | 328 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 172 мм |
| Колір | сірий |
| Місткість | вище 85 А·год |
| Місткість батареї | 100 А·год |
| Максимальний струм заряду | 20 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12 В |
| Підтип | 100 |
| Робочий діапазон температур, °C | від -20°C до +50°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F12 (M8) |
| Ширина | 215 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути