Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 208 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діапазон ємності | 45 - 80 А·год |
| Довжина | 229 мм |
| Колір | чорний |
| Місткість батареї | 50 А·ч |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12.8 В |
| Підтип | 50 |
| Робочий діапазон температур, °C | от 0°C до +50°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | M8 |
| Ширина | 138 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути