Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 170 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діапазон ємності | 20 - 42 Ач |
| Довжина | 181 мм |
| Колір | чорний |
| Місткість батареї | 20 А·год |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12.8 В |
| Підтип | 20 |
| Робочий діапазон температур, °C | от 0°C до +50°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | M5 |
| Ширина | 76 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути