Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 1.35 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діапазон ємності | 10 - 18 Ач |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | чорний |
| Місткість батареї | 12 А·год |
| Максимальний струм заряду | 6 А |
| Максимальний струм розряду | 12 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12.8 В |
| Підтип | 12 |
| Робочий діапазон температур, °C | от 0°C до +50°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 98 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути