Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 214 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діапазон ємності | вище 85 А·год |
| Довжина | 330 мм |
| Колір | чорний |
| Місткість батареї | 100 А·год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12.8 В |
| Підтип | 100 |
| Робочий діапазон температур, °C | от 0°C до +50°C |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | M8 |
| Ширина | 171 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути