Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 1.41 кг |
| Висота | 101 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон ємності | 5 - 9 А·год |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | чорний |
| Місткість батареї | 5 А·год |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12 В |
| Підтип | 5 |
| Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року) | 36 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 70 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути