Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 235 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діапазон ємності | вище 85 А·год |
| Довжина | 405 мм |
| Колір | сірий |
| Місткість батареї | 100 А·год |
| Максимальний струм заряду | 36 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12 В |
| Підтип | 120 |
| Робочий діапазон температур, °C | від -5°C до +25°C |
| Тип АКБ | AGM мультигель |
| Ширина | 172 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути