Акції
Комплектуючі для ПК
Ноутбуки, планшети і комп'ютери
Смартфони, засоби зв'язку
Телевізори і мультимедіа
Фото, відео, аудіо
Мережеве обладнання
Комп'ютерна периферія
Офісна техніка
Побутова техніка
Безпека та автоматизація
Смарт-гаджети та електроживлення
Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 99 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | чорний |
| Максимальний струм заряду | 3.4 А |
| Максимальний струм розряду | 130 А |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 6 В |
| Підтип | 9 |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 34 мм |
Читати повністюЗгорнути
м.Хмельницький
Україна

Читати повністюЗгорнути