Читати повністюЗгорнути
| Акумуляторні батареї | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | чорний |
| Максимальний струм заряду | 3 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Номінальна робоча температура, °C | 25°C |
| Номінальну напругу | 12 В |
| Підтип | 7.2 |
| Робочий діапазон температур, °C | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд (при 25°C від початкової ємності протягом року) | 40 % |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 64.5 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути