Читати повністюЗгорнути
| Вбудовані холодильники | |
| Автономне збереження холоду | 14 годин |
| Висота | 160 - 179 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.2х56х55 см |
| Гарантія | 36 міс. |
| Генератор льоду | ні |
| Глибина | 55 – 59.9 см |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | є |
| Енергоспоживання | 0,77 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 253 л |
| Зона свіжості | є |
| Кількість дверей | 2 |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт / закалённое стекло |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | білий |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Наявність No Frost | No Frost: морозильная камера |
| Объем морозильной камеры | 30 - 99 л |
| Объем холодильной камеры | 130 - 249 л |
| Підтип | морозильна камера внизу |
| Перевішування дверей | є |
| Полезный объем морозильной камеры | 70 л |
| Полезный объем холодильной камеры | 183 л |
| Полиця для пляшок | є |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Роздільна регулювання температури | є |
| Розмір вбудовування (ШхВхГ) | 560-570 х 1772-1788 х 550 мм |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | динамическая |
| Суперзаморожування | є |
| Суперохолодження | є |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Тип управління | електронне |
| Тип холодильника | двокамерний |
| Управління через Wi-Fi | опционально |
| Ширина | 50 – 59.9 см |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути