Читати повністюЗгорнути
| Фени | |
| Інші насадки | ні |
| інше | защита от перегрева |
| Іонізація | без іонізації |
| В комплекте | фен, насадка концентратор, инструкция |
| Вага | 0.345 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | ні |
| Дифузор | без диффузора |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 3 режима |
| Кількість швидкостей | 3 скорости |
| Колір | чорний з рожевим |
| Концентратор | 1 шт |
| Обертання шнура на 360° | без обертання |
| Підтип | дорожній |
| Петля для підвішування | ні |
| Подача холодного повітря | Відсутнє |
| Потужність | 1000-1499 Вт |
| Потужність | 1200 Вт |
| Профессиональный | ні |
| Складная ручка | є |
| Тип | дорожный (компактный) |
| Тип двигуна | переменный ток (AC) |
| Тип харчування | мережа |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути