Читати повністюЗгорнути
| Фени | |
| Інші насадки | ні |
| Іонізація | с ионизацией |
| В комплекте | фен, 3 насадки концентратора, насадка дифузора, инструкция |
| Вага | 0.336 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | ні |
| Дифузор | с диффузором |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Кількість температурних режимів | 2 режима |
| Кількість швидкостей | 2 скорости |
| Колір | чорний |
| Концентратор | 3 шт |
| Обертання шнура на 360° | без обертання |
| Підтип | звичайний |
| Петля для підвішування | ні |
| Подача холодного повітря | є |
| Потужність | 2000-2299 Вт |
| Потужність | 2200 Вт |
| Профессиональный | так |
| Складная ручка | ні |
| Тип | звичайний |
| Тип двигуна | бесщеточный (BLDC) |
| Тип харчування | мережа |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути