Читати повністюЗгорнути
| Аерогрилі та мультипечі | |
| Smart управління | ні |
| Вага | 8.2 кг |
| Габарити | 45 х 25 х 27 см |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 7.6 - 11 л |
| Кількість програм | 7 шт |
| Колір | чорний |
| Крышка | знімна |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Нагріваючий елемент | ТЕН |
| Нескользящие ножки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без расширительного кольца |
| Об'єм чаші | 7.6 л |
| Оглядове вікно | Відсутнє |
| Підтип | Мультипіч |
| Потужність | 2000 Вт |
| Потужність | 1501 Вт и более |
| Программы | Air Fry, Max Crisp, сушка, жарка, аэрогриль, выпекание, разогрев |
| Робоча температура | 80 - 210 °C |
| Съемная чаша | со съемной чашей |
| Таймер отсрочки старта | без таймера |
| Термостат | без термостату |
| Тип | мультипечь |
| Тип управління | сенсорное управление |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути