Читати повністюЗгорнути
| Пароочисники | |
| Індикація готовності пари | ні |
| Автоматичне відключення | ні |
| Відключення при нестачі води | ні |
| Вага | 12.6 кг |
| Время нагревания | 4 хв |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина шнура | 4 м |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегріву | ні |
| Знімний бункер для води | є |
| Индикатор уровня воды | ні |
| Колір | чорний |
| Максимальний тиск | 3,5 бар |
| Максимальное давление пара | 3 - 4 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | ні |
| Насадки и щетки | малая круглая щетка, насадка для пола: EasyFix, ручная насадка, точечное сопло |
| Об'єм бака для води | 0,8 л |
| Объем резервуара для воды | 0.51 - 1 л |
| Підтип | ручний |
| Потужність | 1501 – 2000 Вт |
| Регулировка расхода пара | є |
| Розміри | 1450 х 462 х 960 мм |
| Тип пароочистителя | ручний |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути