Читати повністюЗгорнути
| Водонагрівачі | |
| Вага | 17.5 кг |
| Висота | 70-90.9 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 397 х 802 х 368 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 31-40.9 см |
| Дисплей | ні |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист (ПЗВ) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Колір | білий |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Об `єм | 30-49 л |
| Об `єм | 40 л |
| Підведення труб | нижній |
| Підтип | Накопичувальні (мокрий ТЕН) |
| Підтримка Wi-Fi | ні |
| Положення установки | вертикальное положение |
| Потужність | 1800 Вт |
| Потужність | 1500-1999 Вт |
| Таймер | ні |
| Тип водонагрівача | накопичувальний |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип управління | електронне |
| Тип установки | настінна |
| Турбо-режим | ні |
| Форма бака | циліндрична |
| Час початкового нагрівання | 1 ч 23 мин |
| Ширина | 30-40.9 см |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути