Читати повністюЗгорнути
| Вентилятори | |
| 3D-вращение | ні |
| Автовідключення | ні |
| Автоповорот | без автоповорота |
| Ароматизация | ні |
| Вага | 0.15 кг |
| Вид вентилятора | лопатевий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр лопатей | 6.5 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Живлення | от сети и аккумулятор |
| Захист | ні |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Материал лопастей | пластик |
| Підсвічування | без підсвічування |
| підстава | пластиковые ножки |
| Підтип | Настільний |
| Потужність | до 30 Вт |
| Призначення | бытовые |
| Пульт дистанційного керування | без пульта |
| Регулювання висоти | без регулировки высоты |
| Регулювання кута нахилу | без регулювання |
| Таймер | без таймера |
| Тип управління | сенсорне |
| Тип установки | настільний |
| Управление по Wi-Fi | Відсутнє |
| Функція іонізації | ні |
| Функція зволоження | ні |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути