Читати повністюЗгорнути
| Камери відеоспостереження | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Аудіо | двусторонняя аудиосвязь |
| Аудіо детекція | є |
| В комплекте | камера, монтажный комплект, кабель USB, инструкция |
| Вага | 170 г |
| Вбудований мікрофон | со встроенным микрофоном |
| Визначення номерних знаків | ні |
| Визначення перетину лінії | ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+50°C |
| Детектор обличчя | ні |
| Детектор руху | є |
| Дополнительные данные | встроенный ИИ |
| Звукова сигналізація | є |
| клас захисту | внутрішня |
| Колір | White |
| Кут огляду по горизонталі | 128° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Облачное хранилище | ні |
| Підтип | купольна (dome) |
| Підтримка 4G/LTE | ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЄ | ні |
| Повідомлення про вторгнення в область | є |
| Разрешение видео | 2304х1296 |
| Робота від акумуляторних батарей | ні |
| Робота від сонячної батареї | ні |
| робоча напруга | 5 В |
| Розміри | 69 х 68 х 115 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Розширення | 3 МП |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карток пам'яті | MicroSD |
| Тип | бездротові |
| Тип камери | IP |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Угол обзора по вертикали | 128° |
| Уличная | ні |
| Форм-фактор | роботизированная |
| Формат відео | H.265 |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути