Читати повністюЗгорнути
| Камери відеоспостереження | |
| Bluetooth | ні |
| Аудіо | односторонняя аудиосвязь (запись звука) |
| Аудіо детекція | ні |
| Вага | 570 г |
| Вбудований мікрофон | со встроенным микрофоном |
| Визначення номерних знаків | ні |
| Визначення перетину лінії | є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих температур | -40°C~+60°C |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Детектор обличчя | ні |
| Детектор руху | є |
| Звукова сигналізація | ні |
| клас захисту | IP67 |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 90° |
| Кут огляду по горизонталі | 110° |
| Кут повороту | 360° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Нічна зйомка | є |
| Облачное хранилище | ні |
| Підтип | корпусна (bullet) |
| Підтримка 4G/LTE | ні |
| Підтримка Wi-Fi | ні |
| Підтримка РоЄ | є |
| Повідомлення про вторгнення в область | є |
| Размер матрицы | 1/1.8" |
| Разрешение видео | 3840x2160 |
| Робота від акумуляторних батарей | ні |
| Робота від сонячної батареї | ні |
| робоча напруга | 12 В |
| Розміри | 197.9 х 80.2 х 76.2 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | ні |
| Розширення | 8 МП |
| Світлова сигналізація | ні |
| Слот для карток пам'яті | MicroSD |
| Тип | провідні |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип підсвічування | видимый свет |
| Угол обзора по вертикали | 59° |
| Уличная | так |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Чутливість | меньше 0.00185 лк |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути