Читати повністюЗгорнути
| Викличні панелі | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | с Wi-Fi |
| ІЧ-підсвічування | 3 м |
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двусторонняя аудиосвязь | є |
| Живлення | PoE / DC 12 В |
| клас захисту | IP65 |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Количество абонентов | 1 |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 131°/78° |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Обнаружение человека | ні |
| Підтип | Не вибраний |
| Разрешение видео | 1920х1080 |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +55°C |
| Розміри | 138х65х27 мм |
| Слот для microSD | ні |
| Тип камери | цветные |
| Тип підключення | проводные + беспроводные |
| Тип панелі | видео + аудио |
| Тип пристрою | панель виклику |
| Тип установки | накладной |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути