Читати повністюЗгорнути
| Кронштейни та кріплення | |
| Відстань від стіни | 70 - 640 мм |
| Вид кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Допустиме навантаження | 60 кг |
| Колір | чорний |
| Количество степеней свободы | 1 |
| Кут нахилу | +5/-12° |
| Кут повороту | 120° |
| Максимальний стандарт VESA | 800х400 мм |
| Підтип | поворотно-похилі |
| Рекомендована діагональ | 37" - 85" |
| Тип крепления | настінний |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути