Читати повністюЗгорнути
| Кронштейни та кріплення | |
| Відстань від стіни | 52 мм |
| Гарантія | 60 міс. |
| Колір | чорний |
| Количество степеней свободы | 2 |
| Кут нахилу | +3/-13° |
| Кут повороту | ні |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 300х400 мм |
| Место установки | настінний |
| Підтип | похилі |
| Регулировка | похилий |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100x150 мм, 120x120 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x150 мм, 200x200 мм, 300x100 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути