Читати повністюЗгорнути
| Смартфони | |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ємність аккумулятору | 4000 - 4999 мАч |
| Ємність аккумулятору | 4823 мА/ч |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Безпровідна зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 231 г |
| Виробник процесора | Apple |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.4х78х8.75 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Діагональ екрану | 6.6" - 7" |
| Захист від пилу та вологи | IP68 |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| кількість ядер | 6 |
| Колір | сріблястий |
| Комбінований слот | Відсутнє |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Навігація | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | кабель |
| Наличие наушников | ні |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | ні |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для картки пам'яті | Відсутнє |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | iOS |
| Основна камера | 21 - 48 МП |
| Основна камера | 48+48+48 Мп |
| Особенности | Игровые + Защищенные |
| Підтип | iPhone |
| Підтримка еSim | є |
| Передвстановлена ОС | Apple iOS |
| Поддержка SD/TF-карты | без підтримки SD-картки |
| Популярные бренды | Apple |
| Потужність заряджання | 40 Вт |
| Процесор | Apple A19 Pro |
| Разблокировка по лицу | є |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2868х1320 |
| Серія | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Відсутнє |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | є |
| Сканер сітківки ока | ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Super Retina XDR |
| Товщина корпусу | 8.01 – 9 мм |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 18 Мп |
| Фронтальна камера | 13 – 20 МП |
| Фронтальний спалах | ні |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 4.26 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Читати повністюЗгорнути
Читати повністюЗгорнути